התחברות לחבריםלהצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


איך להצליח במכירות?  ביום העצמאות ניתן להרוויח הרבה כסף, אך לא כולם יודעים כיצד, ישנם מכשלות ודברים שצריך לקחת בחשבון שאנשים חסרי ניסיון יכולים ליפול בהם. אנו התאמנו את המוצרים שלנו לכל הנקודות הללו מתוקף ניסיוננו הרב במוצרי ירידים ומכירות המוניות. להלן 4 נקודות עיקריות שלא סיפרו לכם:

1. המוצרים צריכים להיות תקינים: ישנם בשוק הרבה מוצרים "זולים" שבתצוגה נראים מאירים ויפים אך בשטח רבים מהם לא יפעלו ויגרמו לכם להפסד. במעמד קנית הסחורה מחיר זול נראה מובטח אך אם תגלו ש- 20% (במקרה הטוב) מהסחורה לא עובדת - אזי קניתם סחורה בעלות של 25% יותר! - ומה עם הזמן שבזבזתם להחלפות ללקוחות, החזרת כסף, וכו, ??

2. נוחים למכירה: מוצר צריך להיות מוכן למכירה, ללא הכנסת סוללות מסורבלת, לא פירוק מורכב, ....

* אצלנו רב המוצרים עם סוללות מובנות, ללא הכנה, פשוט לקחת כסף ולתת...

3. חדשנות: ביום העצמאות ישנה תחרות גדולה בין הדוכנים, לא חוכמה לקחת מה שיש לכולם להוריד מחירים בין המוכרנים ולא להרוויח כלום, החכמה לקנות סחורה שהיא שונה, מיוחדת, ולא כמו של כולם.  בסחורה כזו התחרות קטנה.

4. מוצרים חזקים ולא שבירים - רב המוצרים בשוק שבירים מאוד בייחוד המסתובבים - גורם להחזרות של הלקוחות שלכם ולהחלפות. צריך לבחור מוצרים שמאירים חזק ושאינם שבירים.

אצלנו תמצאו מבחר גדול של מוצרים העומדים בכל הקריטריונים האלה להצלחה מובטחת במכירות.

 

 גחלילית הינה חברה דינמית המיצרת ומיבאת גימיקים לאירועים, מוצרים לאירועים, אטרקציות לחתונות אטרקציות לאירועים , גימיקים למסיבות
בקרו אותנו באתר www.mesiba.net

הפוך לעמוד הבית | הוספה למועדפים | מפת האתר | שיתופי פעולה                                     
                                   [חזור למעלה]